LET THERE BE WARM

A Bůh řekl: "Budiž teplo," a bylo teplo. Na chvíli. Pak začala další aprílová chumelenice a bylo po srandě. 
And God said: "Let there be warm," and there was warm. For a while. Then another April Fool's snowstorm began and it was the end of any fun.MIKINA / SWEATSHIRT (EDWARD ACHOUR via LA LUCE) | KRAJKOVÉ KRAŤASY / LACE SHORTS (H&M) | KABÁTEK / FAUX FUR COAT (H&M) | BOTY / LEATHER SHOES (H&M) 

10 comments:

 1. ty kraťásky jsou super a hroyně mě baví tvar tědlech bot :) a potřebuju návrat teplých dní!

  ReplyDelete
 2. Kraťasy jsou perfektní a kombinace s kožichem dokonalá, sluší ti to moc! Já tyhle kombinace zbožňuju. Onehdá jsem si ale k tomu nalakovala ještě mint nehty a noreček mi láskyplně oznámil, že vypadám jako polská prostitutka :D Ti chlapi to mají asi s módou jinak no... Boty jsou super, po nějakých takových na jaro taky koukám, nosívala jsem tyhle á la oxfordky hodně a teď nic!

  ReplyDelete
 3. Už by si mohli tam nahoře rozmyslet co je vlastně za roční období! Ale myslím, že ty jsi se svým outfitem připravená na každou situaci! Hrozně ti to sluší <3 :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 4. No ty máš štěstí. Já to měla přesně naopak. Bylo krásně a vytáhnu foťák a jéjé :D:D
  Jsi skvělá!♥♥

  ReplyDelete
 5. Ten chlpaty kabat je riadne zaujimavy, ja by som asi nemala odvahu si ho obliect, ale na tebe vyzera skvele!
  http://theraspberrylipstick.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. Tvoje pózy a fotky mě vážně baví (a texty taky)! A outfit je taky super, kraťasy a kabát dokonale reprezentují tohle počasí :)

  ReplyDelete
 7. Interesting point of view. Im curious to think what type of impact this would have globally? People obviously get frustrated when it begins to affect them locally. Alpha ZXT Ill check back to see what you have to say.You have actually created some brilliant points here. I specifically appreciate the way you've been able to stick so much thought into a relatively short post (comparitively) which creates it an thoughtful publish on your subject. In my opinion, you've presented the topic in a quite thorough yet concise manner, that is genuinely useful when someone wants to get the facts without spending too a lot time searching the internet access and sifting out the noise to discover the answers to their questions. I usually get so frustrated with so numerous in the final results inside the major SE's due to the fact they normally seem to mostly be filled with filler content that often isn't extremely sensible. If you don't mind I'm going to add this post and your web page to my delicious favorites so I can share it with my family. I appear forward to approaching back to read your future posts as well.http://www.musclegainhelp.com/neuro3x/


  ReplyDelete