SOMETHING'S GOTTA GIVE

Povím vám jedno malé tajemství. Mezi nafocením a publikováním těchto fotek uběhlo neskutečných 15 měsíců. Řekla bych, že se to dá považovat za blogerský rekord. Ano, mohla bych se vymluvit na to, že se mi někam zašantročily nebo že jsem na ně zapomněla, případně dělat jakože nic a tiše doufat, že si nevšimnete, že nemám ofinu a barva vlasů poněkud neodpovídá té současné. A pokud to přece jen někdo zaregistruje, zamaskuji to tím, že daného všetečku vyhlásím vítězem v kategorii "postřeh roku" a umlčím ho nějakou hodnotnou cenou. Třeba párkem. Jednodušší je ale přiznat barvu. Nehledejte v tom žádný záměr, vyšší poslání nebo metafyzické okolnosti. Prostě se to stalo až teď. Nejdřív bylo na jejich publikování pozdě, pak později, pak příliš pozdě, pak to bylo trapné, v zimě hodně nevhodné a teď už je to jen nostalgické. Ideální doba. Užijte si mě zamlada.

KALHOTY / GLITTER PANTS (ISABEL MARANT pour H&M) | TRIČKO / T-SHIRT (STRADIVARIUS) | BOTY / HEELS (F&F limited edition) | BRÝLE / SUNGLASSES (QUAY)

5 comments:

 1. Ty si děsná kočka fakt! Sluší ti to jako blázen!:-)

  ReplyDelete
 2. Před patnácti měsíci ti to fakt slušelo!

  ReplyDelete
 3. podle me ikdyby to bylo pred 15 lety, porad by jsi byla k sezrani :)

  ReplyDelete
 4. ty kalhoty jsou boží :) A znám to, někdy se post prostě nehodí do konceptu blogu, nechce se ti do něj, a tak podobně :)

  asos dress

  ReplyDelete