FASHION FORTUNE

Už jste to někdy zažili? Vysníte si jarní boty a ony se zrovna prodávají ve slevách, když náhodou procházíte kolem. Už léta sháníte kalhoty s laclem a jedny dokonalé (poslední ve vašem čísle) se jako náhodou objeví v aktuální kolekci jednoho módního řetězce. Nutně potřebujete klasické černé kalhoty a jedny vám přistanou rovnou pod nosem a ještě k tomu za hubičku. Tak tomuhle se, miláčkové, říká módní štěstí. Potká vás jen jednou za čas, ale radím vám...až se to stane, využijte toho. Nebudete litovat!
Have you ever had this experience? You dream about perfect spring shoes and at the same moment you see them on sale in the window when you go around. For years you look for a dungarees and one (last in your size) suddenly appear in new collection of one fashion brand. You urgently need a classic black trousers and one land right under your nose and is as cheap as kiss. That's, my sweethearts, called fashion fortune. It will happen once in a while. But I advice you...if this happens, take advantage of this oportunity. You will not regret!


BOTY / LEATHER FLATS (BAŤA) | BRÝLE / SUNGLASSES (LINDEX)

9 comments:

 1. tie boty som si minuý týždeň skúšala, u nás stoja 69 eur omg!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Áno, původní cena trochu přestřelená:)) Ale já je mám ze slev...a jsou naprosto boží!

   Delete
 2. Znám to, stačí si jen nahlas přát ^_^

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 3. Já znám úplný opak, když něco potřebuju, nikde nic není :-D
  http://rychlapujckabezpoplatku1kc.cz/

  ReplyDelete
 4. ThnkxIm getting a browser error, is anyone else? When will you post again?
  Alpha ZXT You really inform many people! Cheers for this blog post, it was great to read. Appreciate the efforts you earn in writing this post.
  http://www.healthcaresdiscussion.com/alpha-zxt/

  ReplyDelete
 5. I was referred here by a friend and im sure glad i came over to visit. ill be sure to thank him later on the next time i see him. Alpha ZXT exactly how often do you update your blog?My brother bookmarked this site for me and I have been going through it for the past several hours. This is really going to aid me and my friends for our class project. By the way, I enjoy the way you write.http://www.musclegainhelp.com/neuro3x/


  ReplyDelete